P00284

Skladem

7,30 € s DPH


ks

SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter s vôňou zeleného jablka viac >>

Pridať medzi obľúbené Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Ceny dopravy
tel kontakt +420 739 306 756
mail info@granulebardog.cz
Potrebujete poradiť?
Sme Vám k dispozícii
Po - Pia: od 8:00 do 19:00 h
Rýchla doprava
Rýchla doprava
Dosielame bežne do 24 h.
Garance kvality
Preverená kvalita
História od roku 1937
Osobní odběr
Odberné miesta po celej SR
Zásielky do 5 kg
profi přístup
100% bezpečný nákup
Možnosť vrátenia a výmeny

SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter s vôňou zeleného jablka

Silikagél (anglicky silica gel) je zrnitý, pórovitá forma oxidu kremičitého (SiO2) vyrábaná synteticky z kremičitanu sodného. Má vysokú poréznosti, okolo 800 m2 / g, ktorá umožňuje ľahko absorbovať vodu.

Silikagélové stelivo SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter sa vyznačuje veľmi rýchlou savosťou a pohltením zápachov a zanecháva príjemnú vôňu zeleného jablka. Toto stelivo môže, vďaka svojej porézny štruktúre, pojať takmer rovnaké množstvo vlhkosti ako samo váži. Stelivo je bezprašné a vysoko efektívny.
SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter absorbuje moč behom niekoľkých sekúnd a zostáva na dotyk suché. Veľmi dobre pohlcuje pachy a uzatvára ich do granúl tak, aby sa neprenášali späť do okolia. Tento absorpčný proces tiež ničí baktérie.
Prírodné, netoxický a neškodný pre životné prostredie. SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter zanechávává mačaciu toaletu čistú, sviežu, suchú a bez zápachu.

Návod na použitie:
Do čistej mačacej toalety nasypte podstielku SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter. Po použití toalety odstráňte tuhé exkrementy. Výmena: Keď už podstielka neabsorbuje, je vlhká alebo žltá, podstielku odstráňte a nasypte novú vrstvu podstielky.
Doba použiteľnosti:
3,6 l nahradí cca 3-4 balenia bežného pětikilového podstielky a vydrží pre jednu mačku až 40 dní

Kontaktujte nás!