(3)

HPF-4000

Produkt už nie je v ponuke

Superkvalitní lososový olej, ktorý podporí správny rast a vývoj organizmu a posilní imunitný systém. viac >>

Pridať medzi obľúbené Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Ceny dopravy
tel kontakt +420 739 306 756
mail info@granulebardog.cz
Potrebujete poradiť?
Sme Vám k dispozícii
Po - Pia: od 8:00 do 19:00 h
Rýchla doprava
Rýchla doprava
Dosielame bežne do 24 h.
Garance kvality
Preverená kvalita
História od roku 1937
Osobní odběr
Odberné miesta po celej SR
Zásielky do 5 kg
profi přístup
100% bezpečný nákup
Možnosť vrátenia a výmeny

Lososový olej vyvinutý v Nórsku, ktoré bezpochyby patrí k svetovej špičke vo výskume a vývoji produktov s obsahom esenciálnych omega-3 mastných kyselín, výrazne podporuje správny rast a vývoj organizmu. Pomôže predísť zdravotným problémom psa či mačky a podporiť ich celkový vzhľad, kondíciu a imunitný systém. Odporúčame tento čistý prírodný doplnok pridávať k akejkoľvek strave.


Prečo olej z lososa, a nie z iných rýb? Losos sa považuje za najčistejšie rybu s veľmi krátkou dobou života, a preto jeho mäso nie je zanesené toxínmi.
technológia spracovaniaEssential Omega 3 Oil je za studena lisovaný. Táto technológia spracovania prebieha za nízkych teplôt, vďaka čomu sú zachované prírodné blahodarné vlastnosti lososového oleja.


dermatologické problémy

Srsť a koža Vašich psov a mačiek je jedna z najcitlivejších častí tela, ktorá okamžite reaguje na zmenu stravy. Lososový olej preukázateľne pomáha pri dermatologických problémoch, ako je napr. Lámavosť a vypadávanie srsti, matná srsť, lupiny, vysychanie kože, riedka srsť, zápaly kože, svrbenie kože, alergické reakcie, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentáciou atď.


kardiovaskulárne problémy

Príjem omega 3 mastných kyselín EPA a DHA napomáha znížiť rizikové faktory pre vznik srdcových ochorení.


Podpora kĺbového aparátuNové štúdie preukázali pozitívne účinky na kĺbový aparát. Lososový olej totiž podporuje a obnovuje kĺbovú chrupavku.
Vynikajúci doplnok v období rastuEssential lososový olej je v tomto citlivom období vynikajúcim doplnkom stravy. Šteňatá sú plne závislá na materskom mlieku, ktoré obsahuje omega-3 mastné kyseliny dôležité pre vývoj mozgu a zrakového aparátu. Pridávaním lososového oleja do stravy podporíte zdravý vývoj týchto orgánov.

Kontaktujte nás!